KoMo FlicFloc – ruční vločkovač

Jídlo z první ruky, čerstvě připravené, vždy chutná lépe. Proč by to tedy mělo být jiné u ovesných vloček? S vločkovačem můžete zažít, jak chutnají skutečně čerstvé ovesné vločky – a to každý den, přímo ve vaší kuchyni. Tento malý, ručně poháněný stroj, může být vaším každodenním pomocníkem při přípravě zdravé a vyživující snídaně.

KoMo FlicFloc – ruční vločkovač

 

Máte rádi ovesné vločky?

Čerstvě vymačkaná ovesná kaše má výrazně více živin a lépe chutná,
připravte si vlastní ovesnou nebo pšeničnou kaši.

S vločkovačem FlicFloc, to jde velmi snadno a rychle:
Dáte celá zrna do násypky, několikrát zatočíte kličkou a radujete se z čerstvě drcené ovesné vločky,
která padá do připravené skleničky.

Snazší už to být nemůže!

Design a výroba

KoMo FlicFloc je stylový a funkční vločkovač, který je vyroben z vysoce kvalitního bukového dřeva. Tento ručně poháněný vločkovač zrna nemle, ale promačkává mezi dvěma válečky z nerezové oceli, což je technika známá jako vločkování. Výsledkem je čerstvě vytvořené vločky, které zachovávají všechny živiny obsažené v celozrnných obilovinách.

Flexibilita použití

S vločkovačem KoMo FlicFloc si můžete vyrobit vločky z různých druhů obilovin. Kromě ovsa můžete použít i pšenici, žito, špaldu, dvouzrnku, jednozrnku, nebo třeba pohanku. FlicFloc dokáže zvládnout i pseudo-obiloviny jako je například quinoa, což vám umožní rozšířit svou snídaňovou nabídku o celou řadu chutných a zdravých možností.

Snadné použití

Jednou z hlavních výhod vločkovače KoMo FlicFloc je jeho snadné použití. Stačí naplnit násypku zrnem, otočit kličkou a během chvíle máte připravené čerstvé vločky, které můžete hned použít do vaší oblíbené snídaně. Tento proces je tak rychlý a jednoduchý, že se nemusíte obávat, že by vám příprava čerstvých vloček ráno zabrala příliš času. Navíc, práce s vločkovačem je natolik jednoduchá, že ji zvládnou i děti, takže mohou být zapojeny do přípravy snídaně.

Technické specifikace

Vločkovač KoMo FlicFloc je kompaktní a lehký. S rozměry 188 x 121 x 122 mm se snadno vejde do jakékoliv kuchyně a jeho váha je tak nízká, že jej můžete snadno přenášet z místa na místo. Násypka má kapacitu 100 gramů, takže můžete najednou vločkovat dostatečné množství obilí pro celou rodinu.

 

 

Vhodné suroviny

Doporučujeme na: oves, žito, pšenice, špalda, jednozrnka, dvouzrnka, pohanka

Nevhodné na: kukuřice, rýže, cizrna, len, mák, sezam, koření

 

Rychlá příprava

Vločkování můžete nechat klidně až na ráno, protože je rychlé a jednoduché.
Vločky pro zdravou snídani budete mít připravené během chvilky, a to s minimální námahou.

  
 


 

 

Technická specifikace

  • Barva: bukové dřevo
  • Objem násypky: 100 g
  • Výška pro misku výsypky: 8,8 cm
  • Průměr mlecího kamene: válečky z nerezové oceli
  • Rychlost mletí: cca 80-100g/min
  • Hmotnost: 1,7 kg
  • Snadnost mletí: 5/5
  • Snadnost čištění: 5/5
  • Rozměry: výška 188 x šířka 121 x hloubka 122 mm

Kvalita

KoMo FlicFlocje sice trochu dražší než některé jiné ruční vločkovače, ale vzhledem k jeho vysoké kvalitě, dlouhé životnosti a flexibilitě použití stojí za to tuhle investici zvážit. Díky tomu, že si budete moci doma vytvořit čerstvé vločky, ušetříte také na nákupech předem balených vloček, které často obsahují méně živin a mohou být zpracovávány s použitím chemických přísad.

Kdo by měl vločkovač používat?

KoMo FlicFloc je ideální pro každého, kdo chce zlepšit svou snídaňovou rutinu a začít den zdravým a vyživujícím jídlem. Je to skvělá volba pro rodiny s dětmi, které se chtějí zapojit do přípravy jídla, pro sportovce hledající zdravé a vysoce energetické snídaně nebo pro každého, kdo si chce vychutnat chuť a výhody čerstvě vytvořených vloček.

 

KoMo FlicFloc je skvělým pomocníkem pro každou kuchyň. Nejenže je nádherný na pohled, ale také umožňuje rychlou a jednoduchou přípravu čerstvých vloček z mnoha druhů obilovin a pseudo-obilovin. S tímto vločkovačem se můžete každý den těšit na zdravou, vyživující a chutnou snídani. KoMo FlicFloc vám umožní zažít, jak chutnají skutečně čerstvé ovesné vločky – a věřte nám, že po této zkušenosti se už nebudete chtít vrátit k baleným vločkám z obchodu.

 

Další vločkovače:

.

Klíčová slova: MlynkyKomo.cz, Mlynky123, Mlýnky, KoMo

.